Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Archidiecezji Poznańskiej zaprasza na

Ogólnopolskie Forum Duszpasterskie „W mocy Bożego Ducha"

22 września 2018 od 9:30 do 16:00 w miejscu Centrum Wykładowo-Konferencyjne Politechniki Poznańskiej

Zgłoszenia

Wejściówka na Ogólnopolskie Forum Duszpasterskie

Uprawnia do otrzymania materiałów konferencyjnych oraz skorzystania z posiłku w przerwie konferencji

15,00zł
Zgłoszenia są przyjmowane do 15 września 2018 r.
Wybierz liczbę wejściówek i kliknij PRZEŚLIJ ZGŁOSZENIE

Szczegóły wydarzenia

W sobotę, 22 września po raz dziesiąty odbędzie się Ogólnopolskie Forum Duszpasterskie. W tym roku naszym obradom towarzyszyć będą słowa „W mocy Bożego Ducha”.

Podobnie jak w latach poprzednich Forum patronatem objął abp Stanisław Gądecki, metropolita poznański, przewodniczący KEP.

Forum rozpocznie o godz. 9.30 w kościele pw. św. Rocha w Poznaniu Msza św. koncelebrowana pod przewodnictwem ks. kard. Pétera Erdő, Prymasa Węgier. Po Eucharystii w auli Centrum Wykładowo-Konferencyjnego Politechniki Poznańskiej rozpoczną się obrady. Treść hasła nowego roku duszpasterskiego przybliżą zaproszeni goście: kard. Péter Erdő, prymas Węgier, abp Stanisław Gądecki, bp Jacek Kiciński, ks. prof. Bogdan Częsz. W dyskusji panelowej o współpracy z Duchem Świętym mówić będą m.in. dziennikarka Dorota Łosiewicz oraz poseł do Parlamentu Europejskiego prof. Mirosław Piotrowski.

Zgłoszenia dokonać należy za pośrednictwem strony internetowej forum2018.pl. Po zarejestrowaniu otrzymają Państwo informację o sposobie dokonania płatności za udział w Forum.

Udostępnij

Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Archidiecezji Poznańskiej

Skontaktuj się z organizatorem